جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

بندهایی از نامه اداره کل قوانین مجلس

  بندهایی از نامه اداره کل قوانین مجلس


  بنام خدا

  با عرض سلام و ادب :
  از آنجا که همکاران محترم نگران نظر مجلس بابت تفسیر قانون می باشند و قضاوت غیر منصفانه می نمایند و بعد از ده سال فعالیت ، ایمان کافی به فعالان ندارند ، دو بند از توضیحات نامه اداره کل قوانین مجلس را که به عنوان نظر مشورتی به معاونت مجلس جهت تایید ارسال گردیده به عرضتان می رسانم :
  ۱- هدف قانونگذار از عبارت قرارداد مستقیم با کارگران ، پیمانکاران و کارگزاران روستایی تا زمان بازنشستگی حمایت از حقوق کارگران مخابرات روستایی و همچنین حذف شرکتهای واسطه در انعقاد قرارداد با کارگران برای بعد از واگذاری سهام شرکت بوده است . بنابراین منظور از عبارت قرارداد مستقیم مذکور در ماده ۸۳ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب ۱۳۹۳، انعقاد قرارداد مستقیم و بلاواسطه فی مابین شرکت مخابرات و کارگران ، پیمانکاران و کارگزاران روستایی پس از خصوصی سازی تا زمان بازنشستگی است.

  ۲- شرکت مخابرات ایران طبق شرایط و ضوابط قانون کار و مفاد ماده ۸۳ قانون الحاق به تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب ۱۳۹۳، می باید تا زمان بازنشستگی قرارداد منعقد با آنان را بلاانقطاع استمرار بخشد .


  قربانزاده دبیر کانون انجمنهای صنفی خراسان رضوی

  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 6 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : قرارداد ,کارگران ,مخابرات ,مجلس ,شرکت ,زمان ,نامه اداره ,قرارداد مستقیم ,زمان بازنشستگی ,مالی دولت ,مقررات مالی ,عبارت قرارداد مستقیم ,
  بندهایی از نامه اداره کل قوانین مجلس

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر